הצטרפו לצוות המנצח של מיטרוניקס

מצאו את מקומכם איתנו

רוצה להוביל את השוק העולמי, להתמלא בגאווה ישראלית
ולהיות חלק ממשהו יוצא דופן?

מחכים לך במשפחת מיטרוניקס, עם חוויית עבודה ייחודית
בחזית הטכנולוגיה והרובוטיקה.

ברוכים הבאים למיטרוניקס

אם חיפשתם מקום עבודה מתקדם, עם סביבה נעימה, חברה טובה, אתגרים מקצועיים, יצירתיות, ציונות ומצוינות – זה המקום בשבילכם. במיטרוניקס אנחנו מפתחים ומייצרים את ה- Dolphin –
הרובוט לניקוי בריכות-שחיה של מיטרוניקס, שמספק חוויית בריכה ייחודית ויוצאת דופן.

כל רובוט מאגד בתוכו טכנולוגיות מתקדמות ואמינות מוכחת המבטיחות בריכה נקייה ומים איכותיים במינימום מאמץ והוצאות. לצד הרובוטים, מיטרוניקס מתמחה בטכנולוגיות מים, וטכנולוגיות נוספות של בטיחות ושמירה על מי הבריכה.
הטכנולוגיה המתקדמת שלנו היא רק אחד מהדברים שאנחנו גאים בו – העבודה מאתגרת ומספקת ואנחנו שואפים למקצוענות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, כשעל הרקע נופים מרהיבים ואווירה רגועה.

רוצה לדעת למה כולם מחייכים? קליק על הוידאו למעלה ואולי גם אתם תבואו לחייך איתנו

אתרי מיטרוניקס

Our Teams

Currently Open 0

ההטבות שלנו

פעילויות רווחה ייחודיות

אנחנו אוהבים לחגוג ביחד, בחגים הרשמיים ובחגים הפרטיים שלנו – אירועי חברה, ימי הולדת ואירועים בחיי העובדים, ימי מחלקה, מחנה קיץ מיוחד לילדי העובדים ועוד!

ביטוח בריאות

אנחנו דואגים לעובדים שלנו לשקט נפשי עם ביטוח בריאות מורחב, וכיסוי רפואי בכל מצב.

נפגשים בקפיטרייה

את היום אנחנו פותחים בקפיטרייה המפנקת שלנו, עם נשנושים וארוחות בוקר בריאות, קפה משובח והרבה חיוכים – ומתמלאים באנרגיות ורעיונות טובים!

Happy Hour

לפני שנפרדים לבלות את סוף השבוע עם המשפחות, אנחנו סוגרים את השבוע במפגש חברתי וכיבוד טעים.

עזרה לקהילה

כחלק מהחזון החברתי של Maytronics אנחנו מעודדים ותומכים בעובדים שלנו בהתנדבות ועזרה בקהילה, תוך שיתוף פעולה עם ארגוני סיוע שונים, וארגונים נוספים שזקוקים לעזרתנו.

תמיכה וסיוע

גם בתקופות משבר אנחנו דואגים לתמיכה מקצועית בעובדים – הן ברמת הייעוץ והן ברמה הפרקטית, של תמיכה מעשית בעובדים שמבצעים את עבודתם מהבית.

המוצרים של מיטרוניקס – האתגר שלך

אנחנו בתנועה מתמדת, משפרים ומשכללים את היכולות הטכנולוגיות של הרובוטים שלנו, מפתחים מאות מוצרים לשימוש בסביבת בריכות – ביתיות וציבוריות. החל מכיסויים לבריכה, דרך מחקר וטכנולוגיות מים וכלה במוצר הדגל שלנו – רובוט הדולפין. הדרך הכי טובה להכיר את הרובוט שלנו היא לפרק אותו… רוצים לנסות? לחצו על הרובוט בתמונה:

Accessibility